Nákup týdne

Předchozí položkyDalší položky
všechny značky

Top značky

HuskyAlpine ProCrocsOxalisBotasPurtexKvalitex
Internetový obchod LYPO.cz

LYPO.cz je internetové obchodní centrum nabízející celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek. V e-shopu LYPO.cz spolupracujeme pouze se silnými a spolehlivými dodavateli v České republice. Každý den pracujeme na zlepšování servisu a rychlosti vyřizování objednávek zákazníků tak, abychom mohli zaručit odpovídající kvalitu. Internetový obchod lypo.cz Vám nabízí možnost výhodně nakoupit drogerii, jako jsou prací prostředky nebo tělovou a vlasovou. V sekci potřeb pro domácnost můžete nakupovat kvalitní robotické vysavače, odpadkové koše nebo cestovní zavazadla. Pro zdravý spánek máme širokou nabídku kvalitních matrací a postelových roštů. Pro Vaši pohodu a zdraví můžete nakupovat tu nejlepší kávu nebo čaje. V sekci hračky a hry můžete vybírat dárky pro nejmenší v kategoriích Puzzle, Piatnik nebo Playmobil. Nabízíme Vám i sportovní potřeby, v kategorii sportovního vybavení je možno nakoupit ověřené outdoorové vybavení, funkční prádlo nebo outdoorovou obuv od předních značek jako Husky, Alpine PRO, Trimm, Coleman nebo Loap. Pro sportovce, kteří se rádi prohání na kolečkových bruslích nabízíme inline brusle Tempish, Powerslide nebo K2 včetně souvisejících in-line doplňků. Z florbalového vybavení můžete vybírat florbalové hole Salming, Canadien i Exel. Pro florbalové brankáře je zde kompletní nabídka značky Jadberg.

V říjnu jsme začali naskladňovat novou kolekci oblečení značky LOAP pro podzimní/zimní sezónu 2014/2015, v článku se dočtete více o nabízených modelech - máte se opravdu na co těšit!

Třpyt vánočních ozdob, vůně vanilky či skořice a hřejivé teplo vycházející z krbů. Čas utíká jako divý a my nestačíme mrknout a je tu advent a vánoční svátky. Předejděme na chvíli pocitu „přejezení“ (jak je o Vánocích zvykem) a kouzlu vánočních pohádek. Mám pro vás skvělý tip jak si užít krásné dopoledne/odpoledne nebo i celý den bez (prozatímního) šílenství v nakupování dárků (jak bývá před Vánoci zvykem).


0 ks zboží: 0 Kč