Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl

Weider BCAA 2:1:1 Formula je doplněk výživy s obsahem volných větvených aminokyselin. Větvené aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty. Tyto BCAA 2:1:1 Formula jsou aminokyseliny ve vysoké kvalitě od firmy Weider.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 150 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
230 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,05 €
Cena dnes jen:
920 Kč
Logo výrobce: Weider

Díky tomuto výrobku můžou vaše svaly po tréninku načerpat optimální množství potřebných aminokyselin. Obzvlášť důležité je, aby došlo k co nerychlejší absorbci a transportu aminokyselin do svalové tkáně, což je nutné k zajištění efektivního růstu svalstva. BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které patří do skupiny tzv. esenciálních aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou specifické tím, že si je organismus nedokáže sám syntetizovat a musí je přijímat ve stravě. Pro tvorbu svalové tkáně jsou však naprosto nepostradatelné. BCAA výrazně podporují syntézu svalových bílkovin, a to především při použití po tréninku, potlačují katabolické procesy, které vedou k odbourávání svalstva a urychlují regenerační procesy.

Dávkování: Vezměte 5 tablet BCAA 2:1:1 Formula před a po tréninku.

Složení: fosforečnan vápenatý, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, aroma

Aminokyseliny Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl je k dispozici skladem dnes pouze za 920 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 4.4.2017, nebo si Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl dnes a ušetřete 230 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu aminokyseliny Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider BCAA 2:1:1 Formula 260 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč