Weider Whey Aminos 300 tbl

Weider Whey Aminos jsou základními stavebními bloky bílkovin. Po ukončení tréninku potřebuje svalstvo rychle dostupné aminokyseliny, které můžou okamžitě zásobovat svalovou tkáň stavebními jednotkami.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 050 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
210 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
31,08 €
Cena dnes jen:
840 Kč
Logo výrobce: Weider
Když sníte jídlo, které obsahuje bílkoviny, musí je organismus v trávícím systému nejprve rozložit na jednotlivé aminokyseliny, aby je mohl vůbec využít. Pomocí tohoto suplementu můžete tělu dodat potřebné aminokyseliny přímo. Během tvrdého tréninku dochází k využití nejen sacharidů jako zdroje energie ale i aminokyselin. Ovšem pokud zajistíte dostatečný přísun aminokyselin, které se vstřebají do svalstva, zvýšíte proteinovou syntézu a tím růst svalové tkáně. Jako zdroj aminokyselin obsažených v tomto produktu je využita biologicky velmi kvalitní syrovátková bílkovina, která je zpracovaná velmi šetrnou metodou, tak, aby mohly být aminokyseliny vstřebány co nejrychleji.

Whey Aminos dodá Vašemu tělu vše, co kvůli tvrdému tréninku potřebuje, a to navíc v maximální možné rychlosti. Celé spektrum aminokyselin z čistého syrovátkového bílkovinného hydrolyzátu vstupuje do metabolismu téměř okamžitě po konzumaci.

Výhody užívání Whey Aminos:

  • maximálně rychlé dodání aminokyselin vyčerpaným svalům
  • doplnění zásob aminokyselin v těle
  • garance vysoké biologické hodnoty a čistoty

Dávkování: Užívejte 6 tablet po tréninku.

Složení: syrovátkový hydrolyzát, kolagenní hydrolyzát, oxid křemičitý.

Aminokyseliny Weider Whey Aminos 300 tbl je k dispozici skladem dnes pouze za 840 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Weider Whey Aminos 300 tbl můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Weider Whey Aminos 300 tbl dnes a ušetřete 210 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Aminokyseliny Weider Whey Aminos 300 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider Whey Aminos 300 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč