Nutrend Ecdysterone 60 tbl

NUTREND COMPRESS ECDYSTERONE je vysoce účinný standardizovaný extrakt z Leuzei saflorové (Rhaponticum carthamoides), který obsahuje 90 % ekdysteronů. ECDYSTERONE je unikátní produkt pro podporu dlouhodobého anabolického stavu. Je obohacen o čistý L-leucin.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
31.10.2016
Značka:
Běžná cena:
650 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
151 Kč (24%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
18,47 €
Cena dnes jen:
499 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Ecdysterone
Váš výběr: 60 tbl
Varianty produktu: (2)

COMPRESS ECDYSTERONE je vysoce účinný standardizovaný extrakt z Leuzei saflorové (Rhaponticum carthamoides), který obsahuje 90 % ekdysteronů.

ECDYSTERONE je unikátní produkt pro podporu dlouhodobého anabolického stavu. Je obohacen o čistý L-leucin. COMPRESS ECDYSTERONE je určen pro podporu nárůstu svalové hmoty v objemových i rýsovacích trénincích. 1000 mg L-leucinu v denní dávce 1000 mg ekdysteronu v denní dávce.

Doporučené dávkování produktu COMPRESS ECDYSTERONE: užijte 3x denně 1 kapsli. Nejlépe vždy po jídle.

Použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření obsah spotřebujte do 3 měsíců a skladujte při teplotě do 25 °C. Potravina určená pro zvláštní výživu. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Doplněk stravy anabolizér Nutrend Ecdysterone 60 tbl je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 499 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Nutrend Ecdysterone můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Nutrend Ecdysterone dnes a ušetřete 151 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy anabolizér Nutrend Ecdysterone 60 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Ecdysterone 60 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč