Reflex Colostrum 100 kapslí

Anabolizér Reflex Colostrum se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
595 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
60 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
19,80 €
Cena dnes jen:
535 Kč

Anabolizér Reflex Colostrum se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci. V balení je 100 kapslí.

Dávkování: Berte 1-3 kapsle 2x-4x denně, nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

Výživové údaje: 1 kapsle* Energetická hodnota 7,7 kJ/ 1,8 kcal Hovězí kolostrum (35-40% imunoglobulinů) 450 mg*1 porce odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 100 porcí. Složení ve 2 želatinových kapslích: mrazem sušené hovězí kolostrum* (min. 35% IgG), pomocné látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, silikon dioxid. *typ mléka.

Čím se Reflex Kolostrum liší od konkurence?Kapsle Reflex Kolostrum jsou vyrobeny pouze z kolostra, které je sušené za studena (ne sušené rozprašováním, což je špatný postup) a standardně obsahuje 35 % IgG (Imunoglobulin G).Garance společnosti Reflex Nutrition Inovační technologie. Nejvyšší rating použitých surovin. Vyrobeno ze 100% zelené energie. Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech. Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025.; Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy. Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost. Potravina pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Anabolizér Reflex Colostrum 100 kapslí je k dispozici skladem dnes pouze za 535 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 29.3.2017, nebo si Reflex Colostrum 100 kapslí můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Reflex Colostrum 100 kapslí dnes a ušetřete 60 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Anabolizér Reflex Colostrum 100 kapslí? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Reflex Colostrum 100 kapslí

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč