Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček

Odkladač na čajový sáček Fragrant garden Oregano Maxwell & Williams je porcelánový odkladač na čajový sáček s motivem Oregáno. Lze ho mýt v myčce nádobí.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
79 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
34 Kč (44%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
1,67 €
Cena dnes jen:
45 Kč

Odkladač na čajový sáček Fragnant garden Oregano Maxwell & Williams je porcelánový odkladač na čajový sáček s motivem Oregáno.
Lze ho mýt v myčce nádobí.

Výrobce Maxwell & Williams je relativně mladá Australská značka která je na trhu od roku 1995. Nejdříve vyráběla čistě bílé soupravy pro stolování a několik doplňků. Postupem času ale začala produkovat značka Maxwell & Williams porcelánové nádobí z jemným dekorem a dnes dodává po celém světě několik různých sérií a doplňků.

Odkladač na čajový sáček Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 45 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.1.2017, nebo si Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček dnes a ušetřete 34 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Odkladač na čajový sáček Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Maxwell&Williams Oregano odkladač na čajový sáček

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Kuchyně
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč