Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" 1 kg

Bílý kvetoucí čaj Oxalis Xu Ri Dong Sheng Vycházející slunce obsahuje pravý bílý čaj, květy lilie a laskavcovky. Po zalití se lístečky rozevřou a odhalí skryté květy růžového laskavce a lilie. Nálev svůdné chuti, plný jiskrné svěžesti.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
3 940 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 901 Kč
145,82 €
Cena dnes:
3 940 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce"
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)

Sklizené lístky se nechají mírně zavadnout, lehce se dosuší a poté napaří. Tím získají vláčnost potřebnou pro ruční svinování. Po zalití se lístky rozevřou a odhalí skryté květy růžového laskavce a lilie. Nálev svůdné chuti, plný jiskrné svěžesti.

Příprava: vodou o teplotě 85°C zalejte čaj v poměru 3dl na 1 kus. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 3 nálevy.

Bílý kvetoucí čaj Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 3 940 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Bílý kvetoucí čaj Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč