Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) Chocolate - nougat

Weider Premium Whey Protein je vysoce kvalitní syrovátkový protein s vynikající chutí. Obsahuje syrovátkovou bílkovinu, která patří k biologicky nejkvalitnějším a nejlépe využitelným bílkovinám.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 240 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
448 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 774 Kč
66,32 €
Cena dnes:
1 792 Kč
Logo výrobce: Weider
Váš výběr: Chocolate - nougat
Varianty produktu: (4)
Společnosti Weider se podařilo vyvinout jedinečný proteinový produkt, který výborně chutná a spolehlivě pokryje potřeby vašeho organismu na přísun kvalitních živin, potřebných k výstavbě a reparaci svalstva. Důležitým momentem při výrobě je použití technologie mikrofiltrace při nízké teplotě, která je velmi šetrná a umožňuje ve výsledném produktu zachovat vysoký podíl biologicky aktivních složek. Premium Whey obsahuje vysoké množství bioaktivních složek jako je globulin, alfa-laktoglobulin, beta-laktoglobulin, imunoglobulin a glykomakropeptidy.

Výrobek je bohatý na obsah BCAA a L-glutamin. BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) patří mezi tzv. esenciální aminokyseliny - organismus je nedokáže sám syntetizovat a je nezbytné zajistit jejich dostatečný přísun ve stravě a pomocí doplňkové výživy. Hrají důležitou roli při ochraně svalstva před devastací vlivem intenzivního tréninku a účastní se regeneračních procesů. L-glutamin podporuje regeneraci, posiluje funkce imunitního systému, zvyšuje hydrataci svalových buněk a podporuje přirozenou produkci růstového hormonu. Syrovátková bílkovina patří mezi nerychleji vstřebatelné, proto se perfektně hodí k použití ráno, ihned po probuzení a po tréninku.

Dávkování: Rozmíchejte 30 g (1 odměrka) Premium Whey Proteinu ve 300 ml vody nebo polotučného mléka

Složení: syrovátkový proteinový koncentrát (70 g), syrovátkový proteinový izolát (20 g), L-glutamin (6,7 g), aroma, kyselina citronová, cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin sodný, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6) (3,2 mg), betakaroten.

Protein Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) Chocolate - nougat je k dispozici skladem dnes pouze za 1 792 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 29.3.2017, nebo si Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) dnes a ušetřete 448 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu protein Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) Chocolate - nougat? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider Premium Whey Protein 2300 g (obsah proteinů ? ) Chocolate - nougat

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč