Brian´s SubZero 34 + 1"

celkem 8 obrázků

Brankářské betony - profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero jsou extrémně odolné a přitom lehké betony kanadského výrobce. Jsou vyrobeny přímo v Kanadě. Jsou to pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s - betony Sub Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
39 990 Kč
Ušetříte:
10 000 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
29 690 Kč
1 109,92 €
Cena dnes:
29 990 Kč
Váš výběr: 34 + 1"
Varianty produktu: (1)
Velikost

Profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero. Extrémně odolné a přitom lehké betony kanadského výrobce. Jsou vyrobeny přímo v Kanadě , model pro náročné brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s - betony Sub Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce.


Profi betony Brian´s SubZero jsou nástupcem modelu Focus, nejsou však pouze "upgradem" tohoto modelu - jedná se o něco, co tu dosud nebylo. Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy - betony SubZero jsou v současnosti nejlehčími betony na trhu . Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S".


Další vlastností činící tyto betony absolutní špičkou je unikátní "Smart Strap System" - rychlé a snadné upínání na nastavitelné suché zipy. Díky ideálnímu umístění (pásek ve tvaru "Y" v hlavní lýtkové části, pod kolenem a okolo stehen) drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle individuálních potřeb.


Betony SubZero mají jeden kolenní ohyb, jsou tedy pružnější než betony bez ohybů a zároveň nejsou tak měkké jako betony s dvěma ohyby.


Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.


Specifikace:

 • revoluční E Foam Technology
 • design s extrémně nízkou hmotností (hmotnost jednoho betonu je 2 kg)
 • rychloupínání na suché zipy - Smart Strap System
 • jeden kolenní ohyb
 • hladký, rovný povrch pro lepší předvídatelnost odrazu puku a jeho kontrolu
 • komfortní čtvercové chrániče stehen z vícevrstvé pěny
 • šířka 1 betonu: 28 cm
 • styl: butterfly / blocking
 • vnější materiál: syntetická kůže
 • utahovací pásky: kožený na připevnění k brusli + Smart Strap System
 • tkaničky na připevnění ke špičce brusle

Brankářské betony Brian´s SubZero 34 + 1" dnes za pouhých 29 990 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Brian´s SubZero objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 28.3.2017. Nákupem dnes ušetříte 10 000 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu brankářské betony Brian´s SubZero 34 + 1"? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brian´s SubZero 34 + 1"

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč