Oxalis Tradiční se šípky 1 kg

Bylinný čaj Oxalis Tradiční se šípky obsahuje šípkový plod (min. 50 %), jahodníkový list, maliníkový, ostružiníkový list a pomerančové oplodí. Šípkový plod se používá k posílení organismu, zvyšuje obranyschopnost proti infekčním chorobám, nemocem z nachlazení a při jarní únavě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
800 Kč
Ušetříte:
110 Kč (14%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,54 €
Cena dnes jen:
690 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Tradiční se šípky
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)

Bylinný čaj Oxalis Tradiční se šípky má složení šípkový plod (min. 50 %), jahodníkový list, maliníkový a ostružiníkový list, pomerančové oplodí. Šípkový plod se používá k posílení organismu, zvyšuje obranyschopnost proti infekčním chorobám, nemocem z nachůazení, při jarní únavě. Jahodníkový a maliníkový list jsou mírně močopudné a používají se například při chorobách ledvin a ledvinových kaméncích.

Příprava: vroucí vodou zalijte čaj v poměru 1-2 lžičky na 1,5 dl, nechejte v zakryté nádobě 15 minut louhovat a sceďte. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Pije se 1-2 krát denně.

Bylinný čaj Oxalis Tradiční se šípky 1 kg dnes za pouhých 690 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Oxalis Tradiční se šípky objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 3.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 110 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Bylinný čaj Oxalis Tradiční se šípky 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Tradiční se šípky 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč