Nákup týdne

Předchozí položkyDalší položky
všechny značky

Top značky

HuskyAlpine ProCrocsOxalisBotasPurtexKvalitex
Internetový obchod LYPO.cz

LYPO.cz je internetové obchodní centrum, které vzniklo v roce 2012. Pro naše zákazníky neustále zdokonalujeme služby a rozšiřujeme nabídku, jež zahrnuje celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek. V e-shopu LYPO.cz spolupracujeme se silnými a spolehlivými dodavateli v České republice. Každý den pracujeme na zlepšování servisu a rychlosti vyřizování objednávek zákazníků tak, abychom mohli zaručit odpovídající kvalitu. Internetový obchod LYPO.cz Vám nabízí možnost výhodně nakoupit produkty ze sekce domácnosti, včetně kuchyňských spotřebičů, koupelnových a bytových doplňků, kancelářských potřeb či designově a kvalitou skvělé odpadkové koše HAILO. Pro zdravý spánek máme nabídku kvalitních matrací a postelových roštů, s jejichž výběrem Vám velmi rádi poradíme. Pro Vaši pohodu a zdraví můžete nakupovat tu nejlepší kávu nebo čaje. Produkty zahrnující bezpečnost dětí naleznete v sekci Péče o dítě, stejně tak zde najdete i další potřebné zboží, vhodné pro kojení a krmení, koupání, cestování či spaní a odpočinek těch nejmenších. Tím naše nabídka zdaleka nekončí, jednou z dalších sekcí je Zahrada – nabídka zahrnující grily, zahradní nábytek, květináče, skleníky, dále trampolíny, které jsou stále oblíbenější nejen našimi ratolestmi. Mezi sportovní potřeby patří florbalové a outdoorové vybavení, sortiment cyklistiky včetně samotných jízdních kol, produkty pro zimní radovánky, ať to jsou snowboardy a snowboardové doplňky či brusle na led. Své zastoupení mají i raketové sporty, fitness nabídka od samotných strojů, jako jsou rotopedy, trenažéry, dále posilovací věže, sportovní výživa či veškeré doplňky včetně činek a kotoučů. Novinkou od roku 2014 je AFFIL partnerský program, díky kterému s námi můžete dokonce vydělávat. Věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete, pokud tomu tak není, rádi si vyslechneme Vaše připomínky či poznámky, ať už k samotné nabídce nebo službám, které Vám nabízíme.

Nenechte si ujít výprodej LYPÁCKÉHO skladu! Tolik zboží na jednom místě, skvělý výběr a úžasné ceny pro naše zákazníky. Při registraci v našem e-shopu na Vás čekají slevy ještě větší! A krásná tečka na závěr? Expedujeme do 24 hodin od objednávky..
Chcete si dopřát při cestování opravdové pohodlí? Milujete pocit obdivu a jste rádi středem pozornosti? Máte rádi tak trochu něco jiného než je všude běžné? A odpověděli jste alespoň 1x ano? Tak to je pro Vás naše nová nabídka cestovních zavazadel to pravé! :-)


0 ks zboží: 0 Kč