BCB Adventure Military

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je vakuově balená vojenská verze krabičky poslední záchrany. Univerzální sada obsahuje 23 předmětů a je určená pro armádní složky celého světa.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 095 Kč
Ušetříte:
296 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,57 €
Cena dnes jen:
799 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Military

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je vakuově balená vojenská verze krabičky poslední záchrany. Univerzální sada obsahuje 23 předmětů a je určená pro armádní složky celého světa. Sada je uložena v opětovně uzavíratelné plechové krabičce. Sestaveno BCB Adventure po letech zpětných vazeb ze strany koncových zákazníků. Obsahuje kvalitní produkty, které nenechají nikoho na holičkách.

Obsah krabičky: voděodolná krabička, vinylová páska, maniaturní knoflíkový kompas, nůž, zápalky, tužka, tablety na čištění vody, drát, svíčka, podpalovač, sada na rybaření, píšťalka, šicí sada, spínací špendlíky, strunová pila, instrukce pro přežití v anglickém jazyce, formulář o nehodě, signální zrcátko, troud, voděodolné sáčky, náplasti, jednostranné žiletkové čepele, závěsné očko.

Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military je k dispozici skladem dnes pouze za 799 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 29.3.2017, nebo si BCB Adventure Military můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Military dnes a ušetřete 296 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Krabička poslední záchrany BCB Adventure Military? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Military

Hmotnost:260 g
Rozměr:11 x 8 x 2,8 cm
Obsahuje:23 předmětů
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Military

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč