WINNWELL AMP500 SR Lokty L

Lokty WINNWELL AMP500 SR jsou levné, ale zároveň velmi kvalitní hráčské lokty značky Winnwell. Chrániče loktů nikterak nebrání pohybu hráče. Oblíbené chrániče loktů za nejlepší cenu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
629 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
63 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
20,95 €
Cena dnes jen:
566 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu WINNWELL AMP500 SR Lokty
Váš výběr: L
Varianty produktu: (2)
Velikost

Lokty WINNWELL AMP500 SR jsou levné, ale zároveň velmi kvalitní hráčské lokty značky Winnwell. Chrániče loktů nikterak nebrání pohybu hráče. Oblíbené chrániče loktů za nejlepší cenu. Lokty Winnwell AMP500 jsou určeny pro všechny hokejové nadšence z řad amatérských hráčů nebo například hráčů neregistrovancýh soutěží. Samozřejmě ideální chránič pro začínající hokejisty.

Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500.

Co umí technologie Cleansport NXT?

Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové kalhoty) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.

Jak pracuje Cleansport NXT?

Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregnací na povrchu. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých. Je–li materiál plně stráven: Zůstane pouze voda a oxid uhličitý. Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí. Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.

Hokejové chrániče loktů WINNWELL AMP500 SR Lokty L je k dispozici skladem dnes pouze za 566 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.3.2017, nebo si WINNWELL AMP500 SR Lokty můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte WINNWELL AMP500 SR Lokty dnes a ušetřete 63 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu hokejové chrániče loktů WINNWELL AMP500 SR Lokty L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

WINNWELL AMP500 SR Lokty L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč