WINNWELL AMP500 YTH ramena L

Chrániče ramen WINNWELL AMP500 YTH jsou velmi lehké a pohodlné chrániče ramen pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče. Kvalitní hráčská vesta základní výkonnostní třídy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
759 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
76 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,28 €
Cena dnes jen:
683 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu WINNWELL AMP500 YTH ramena
Váš výběr: L
Varianty produktu: (2)
Velikost

Chrániče ramen WINNWELL AMP500 YTH jsou velmi lehké a pohodlné chrániče ramen pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče. Kvalitní hráčská vesta základní výkonnostní třídy. Chrániče ramen, které poskytují hráči maximální pohyblivost. Dobře zpracovaný je anatomicky tvarovaný chránič bicepsu se širokým suchým zipem pro jisté upnutí. Hráčská vesta Winnwell AMP500 je také zesílená v oblasti hrudní kosti.

Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500.

Co umí technologie Cleansport NXT?

Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové kalhoty) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.

Jak pracuje Cleansport NXT?

Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregnací na povrchu. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých. Je–li materiál plně stráven: Zůstane pouze voda a oxid uhličitý. Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí. Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.

Chrániče ramen WINNWELL AMP500 YTH ramena L je k dispozici skladem dnes pouze za 683 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 29.3.2017, nebo si WINNWELL AMP500 YTH ramena můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte WINNWELL AMP500 YTH ramena dnes a ušetřete 76 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Chrániče ramen WINNWELL AMP500 YTH ramena L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

WINNWELL AMP500 YTH ramena L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč