Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg

Sedco kettlebell patří mezi alternativu pomůcek pro silové sporty. Unikátní jednoruční činky kettlebell jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit a zlepšit svou vytrvalost.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 501 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 476 Kč
96,16 €
Cena dnes:
2 501 Kč
Logo výrobce: Sedco
Autorizovaný prodejce produktu Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg

Výhoda kettlebellu spočívá v tom, že má těžiště vzdálenější od místa úchopu, což se promítne na odlišném zapojení svalů oproti cvičení s činkami. Cvičení s kettlebellem nemusí být tak monotónní a nudné jako s činkami, kde vykonáváte prakticky jen jediný pohyb. Kettlebell umožňuje velké množství cviků, které zapojují velké svalové skupiny a také rozvíjí stabilitu a další schopnosti.

  • Činky jsou vyrobeny z kovu
  • Cena je za jeden kus

Jendoruční činka ketbell 32 kg Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 2 501 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu jendoruční činka ketbell 32 kg Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Sedco Činka Ketbell COMP 32 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč