Ve dvou se to lépe táhne! Aneb nová kolekce zavazadel na LYPU
Chcete si dopřát při cestování opravdové pohodlí? Milujete pocit obdivu a jste rádi středem pozornosti? Máte rádi tak trochu něco jiného než je všude běžné? A odpověděli jste alespoň 1x ano? Tak to je pro Vás naše nová nabídka cestovních zavazadel to pravé! :-)
Vánoce plné barev! - se slevou 11%

Užijte si Vánoce plné barev i vy! Máme pro vás do třetice úžasný víkend plný slev. Od pátku 28. 11. až do nedělní půlnoci 30. 11. 2014. Krásná zimní kolekce od společnosti Koziol s 11% slevou! Ještě sháníte něco jedinečného, vkusného a hlavně barevného pod stromeček? Tak neváhejte a nenechte si ujít skvělou příležitost jak potěšit své blízké.

Víkend s TOP výrobky Soft Cotton se slevou!
Minulý víkend jsme si udělali akci na povlečení a tento víkend rozhodně nepolevíme! :-) Přichystali jsme si pro Vás to nejlepší z nejlepších. A to se značkou Soft Cotton. Vybrali jsme těch 6 nejlepších a nejprodávanějších produktů a nabídneme Vám je opět (a jak jinak) s krásnou slevou. :-) Žádné výmluvy a pochyby. Milujete přepych, půvab a eleganci? Tak neváhejte 21. – 24. 11. 2014 na LYPU!
Luxusní povlečení jen tento víkend se slevou!
Co si tak nechat zdát ty nejkrásnější sny v povlečení z té nejlepší saténové kolekce? Zažijte ten pocit, kdy se vám ráno nebude chtít z postele, samozřejmě ne kvůli tomu, že jste vyčerpaní :-), ale kvůli tomu hřejivému pocitu. Jen tento víkend máte jedinečnou možnost dopřát si pocit „jako v bavlnce“ a hýčkat se tak trošku něčím výjimečným. Kolekce luxusních saténových povlečení 14. – 17. 11. 2014 se slevou a na LYPU!
Jaký materiál ručníku je ten nejlepší?

Máte doma ručník? Předpokládám, že každý z nás nějaký má :-). A víte z jakého je materiálu? Předpokládám, že to bude 100% bavlna. Ano, jsme naučení, že to, co je ze 100% bavlny je to úplně nejlepší a nejpříjemnější pro nás i naši pokožku. Ale je tomu skutečně tak? A víte jaké další skvosty v podobě různých materiálů ručníků, osušek kolem nás existují?

Buďte cool i při cestování :-)

Kufr je důležitým pomocníkem při cestování. Udrží naše věci pohromadě, to důležité bezpečně uchová a pevná „ulita“ uchová veškerý obsah v pořádku, bez škrábnutí. Váháte, že si pořídíte nějaký nový kousek, ale nemáte rádi tu všednost všude kolem? Černé a hnědé už odzvonilo. Nechte vyniknout svou osobnost v barvách, které vás učiní nepřehlédnutelnými. PS: určeno pro osoby, které se nebojí být středem pozornosti a milují barvy! :-)

Poznáte kvalitní ručník od hadru? Povíme jak na to!
Když si jdeme do obchodu koupit ručník, ohromí nás naducané regály, pestrobarevnost a mnoho tvarů, stylů a designů. Ale jak vybrat skutečně kvalitní kousek, který něco vydrží a nebude po pár vyprání jen kus hadru na vyhození? Připravila jsem pro vás jednoduchý návod, jak na to! :-)
Soft Cotton již v nabídce!
Luxusní značka Soft Cotton již v nabídce – tak jak bylo slíbeno :-). Neváhejte ani minutku a hýčkejte se něčím netradičním, nevšedním a krásným. Vánoce se pomalými krůčky blíží a vy chcete udělat radost rodině, přátelům, nebo sobě? Soft Cotton je tím pravým, nechte se mile překvapit.
Úžasná výstava vánočních ozdob na Zlínsku - nenechte si ji ujít!
Třpyt vánočních ozdob, vůně vanilky či skořice a hřejivé teplo vycházející z krbů. Čas utíká jako divý a my nestačíme mrknout a je tu advent a vánoční svátky. Předejděme na chvíli pocitu „přejezení“ (jak je o Vánocích zvykem) a kouzlu vánočních pohádek. Mám pro vás skvělý tip jak si užít krásné dopoledne/odpoledne nebo i celý den bez (prozatímního) šílenství v nakupování dárků (jak bývá před Vánoci zvykem).
Soft Cotton - luxus co se vyplatí

Dáme si společně hádanku. Existuje produkt/věc, kterou každodenně používáme. Tak co, už víte? :-) Ještě pořád ne? Tak Vám ještě trošku poradím. A myslím si, že ji nevidíme raději než právě v tomto chladném, nepřejícím počasí. Má hranatý tvar (kulatou jsem ji/ho neviděla :-) ) a dokáže neskutečně zahřát, pokud právě otevřeme dveře (od sprchového koutu) anebo vylezeme z vany. Už víte? Ano, jde o ručníky a osušky. A co že s nimi? No čtěte dál :-)



0 ks zboží: 0 Kč