2 TÝDNY s kávou na LYPU!

Káva – jen když si to slovo představím „polije“ mě horko (lidově řečeno). No, a pokud je někdo stejně zimomřivý jako já (tedy extrémně), mám pro vás skvělý tip. Neustále si v hlavě opakujte slovo „káva“ (povolují se i čaj, čaj s rumem, slivovice, víno, grog a co takový svařáček? :-)) a uvidíte, že vám bude tepleji. U mě to funguje. Hlavně nechoďit, v tomto nečase, polonazí po náměstí a v duchu si neopakovat tyto teplé, lahodné nápoje. Výsledek nezaručuji. Spíše bych doporučila jejich konzumaci a prosím – nešetřit, ať přece vyženete ty bacily! :-)
Tak, trošku jsem to odlehčila ale zpět k mému projektu. 2 TÝDNY S KÁVOU je zcela nový, jedinečný projekt, který má především potěšit a zahřát vás, naše zákazníky. Během naší dvoutýdenní akce budete mít možnost zakoupit v našem internetovém obchůdku kávu za úžasnou cenu – a bude opravdu z čeho vybírat. Pro daleko větší požitek pro vás máme nachystané 1kg balíky, které vydrží opravdu dlooouho – nejsme přece žádní troškaři! :-) Vy si tak můžete užívat úžasné aroma a chuť i zítra, pozítří, popozítří, popopo…no zkrátka co nejdéle.

U každé kávy, kterou nabízíme je k dispozici i popisek s příchutí, na kterou se můžete těšit. A musím říci, že už jen při procházení jednotlivých produktů, mám touhu koupit převážnou část nabídky. No řekněte sami: oříšky, čokoláda, vanilka, pistácie, rumové pralinky, broskve, vaječný likér... To přece nejde neodolat! Že jste dobrodruzi a rádi experimentujete? Co takhle kávu s příchutí tropického ovoce, kokosu a irské whiskey? To vše a mnohem více si nenechte ujít ve dnech 17. – 31. Října 2014.


0 ks zboží: 0 Kč