Affiliate marketing, jedinečná šance jak s námi můžete vydělávat

V poslední době se musí každý internetový obchodník či obchod jako jsme my, přizpůsobovat aktuálním trendům v oblasti marketingu, prodáváme špičkové produkty a v první řadě chceme, aby nás našel každý, kdo si chce pořídit kvalitní zboží za rozumnou, ne-li přímo štědrou cenu. Proto neustále optimalizujeme naše metody propagace. A proto zavádíme unikátní marketingový kanál, na kterém můžete profitovat i vy!
Jedná se o affiliate (‚afilejt‘) marketing, způsob propagace, kdy naše produkty propagují lidé na internetu formou sdílení našich bannerů na jejich osobních webových stránkách, blozích, či jen sdílením partnerského odkazu (váš osobní propagační odkaz) na sociálních sítích či jen posláním partnerského odkazu na email vašich známých.
Nejlepší na tom je, že jakmile si přes váš partnerský odkaz (který získáte bezplatnou registrací zde: http://affil.lypo.cz) někdo objedná produkt, přičte se vám provize za prodej daného zboží ve formě reálných peněz (my nabízíme provizi 7% za tak uskutečněný prodej). My jako obchod jsme také spokojeni, protože platíme jen za uskutečněné prodeje. Tímhle způsobem si můžete měsíčně vydělat neomezený obnos peněz, vše záleží jen na vás. Co říkáte, líbí se vám to?

Váš oblíbený e-shop http://www.lypo.cz vám tedy nabízí možnost, jak si vydělat neomezené množství peněz na provizích, pojďte ho podpořit, zaregistrujte se a staňte se našimi partnery! Více informací zde: http://affil.lypo.cz.0 ks zboží: 0 Kč