Buďte cool i při cestování :-)

Milujete cestování? Já ráda poznávám, objevuji nové a krásnější krajiny, ale to cestování (myslím přesun z místa A do místa B) bych nejraději úplně vymazala. Člověk se už tak nemůže dočkat, že si bude moci užívat zasloužený odpočinek, a ještě musí přečkat (někdy) dlouhé hodiny v autobuse, letadle, vlaku. Ale co bychom pro své potěšení neudělali, že! :-)

Taky vám občas přijde, že existují barvy jen v odstínech černé, tmavě hnědé a šedé? Někteří se bojí experimentovat a užít si trošku barev. Přitom barvy umí tak krásně povzbudit náladu! :-) I proto jsem se dnes rozhodla psát o něčem barevně-veselém a spojit to s něčím užitečným – cestováním. Aby nám ta cesta rychleji utíkala, užijme si ji plnými doušky stylovými kufry. Moderní vzory, které vás oslní a dopřejí skutečný luxus. Některá zavazadla jsou nabízena s integrovaným číselným zámkem. Co že to vlastně je, ten integrovaný číselný zámek? Jde o super vychytávku u které nám odpadá nutnost kupovat klasický zámek a hlavně hlídat klíče. Zámek se na kufru již nachází, jen si zvolíte číselný kód a kufr se zamkne. I když z takového krásného kousku budete mít určitě velkou radost a budete zažívat pocit nadšení a senzace, doporučuji nesdělovat v euforii kód číselného zámku kolemjdoucím. :-) Nemuselo by to dopadnout dobře. Pokud si chcete užít skutečný nadstandard, pořiďte si kufr s otočnými kolečky o 360°C. Stojí to za to, věřte mi. Nebudete tak muset těžké zavazadlo naklánět, aby se vůbec dalo do pohybu, ale budete jej jednoduše „sunout“ po podlaze. A to i v případě, pokud v něm budete mít zabalenou celou skříň a půl botníku (platí především pro dámy :-)).

Nechce se vám cestovat samotným? Tak s sebou nezapomeňte vzít děti. I pro ně máme něco krásného a vzhledově velmi poutavého. Je libo kufr se Spidermanem, Mickeym, Minnie či s princeznami? Půvabné vzory oblíbených dětských pohádek si zamilujete. Děti budou nadšené a ta radost v jejich očích přece za to stojí. :-) A třeba už konečně vydrží celou cestu bez klasického „Už tam budeme?“
Vybírat můžete jak jednotlivé kousky, tak celé sady. Kombinujte dle libosti! :-)


PS: doporučuji zapojit svou fantazii :-) vybírání je pak snadnější a větší zábava.


0 ks zboží: 0 Kč