Jak si správně vybrat cestovní kufr?

Jak se tak koukám z okna, hned bych někam vyrazila. Sluníčko krásně svítí, na obloze ani mráčku – počasí jako z pohádky, zkrátka ideál na cestování. I Vy jste se rozhodli, že letos už taky někam na chvíli „vypadnete“ anebo je putování světem Vaším každodenním chlebem? K takovým toulkám je vhodné zvolit nějaké to zavazadlo, které Vám bude dělat společnost. Že si nevíte rady s výběrem? Tak od toho jsme tu MY! Inspirujte se našimi slovy a uvidíte, že vybírat se bude jedna báseň.
V naší nabídce můžete zkouknout 2 typy kufrů. Klasické textilní a moderní skořepinové. Ale jaký je mezi nimi rozdíl?


TEXTILNÍ KUFRY
+ Textilní kufry patří mezi takovou tu klasiku. Vypadají elegantně, líbí se a dodávají naší osobě určitý šmrnc. Pokud zrovna míříte na důležitou konferenci, nebo obchodní schůzku s těmito zavazadly uděláte ten správný dojem a navíc budete působit seriózně. Velkým plus je i to, že z důvodu nízké váhy je lze doporučit coby palubní zavazadlo. A jste-li vášnivým cestovatelem, který nikdy neodolá suvenýrům a dárečkům pro sebe i své blízké, oceníte možnost rozšířit si své zavazadlo o nějaké to procento.
DOPORUČENÍ: Abyste zvýšili bezpečnost a předcházeli tak poškození textilních kufrů, je velmi vhodné nechat své zavazadlo na letišti zabalit do fólie.

- Scéna jako z nepovedeného filmu. Stojíte si tak v hale na letišti, čekáte na své zavazadlo a ono Vám dojde v katastrofálním stavu. V tu chvíli nejste schopní jediného slova a modlíte se, aby to byl jen sen. Lehkost prořezání a potrhání textilního materiálu je bohužel velkým mínusem. Stejně tak rychlost, jakým se takové zavazadlo zašpiní. Pokud cestujete do dalekých destinací a Váš kufr s Vámi, může se z něj po tom všem převážení, házení a vytahování stát velmi nevzhledné „cosi“.
Nemusíte mít strach u koupi textilního kufru, při jejich výběru jsme si dali opravdu záležet. Vybrali jsme pro Vás kvalitnější značky jako např. March, Stratic a Titan.


SKOŘEPINOVÉ KUFRY
+ Skořepinové kufry se stávají velmi oblíbené především u mladých generací. Moderní, robustní vzhled působí tak trochu nadčasově, jako z jiného světa. Budí dojem nezničitelnosti a uchovají ve Vaší mysli pocit „se mnou jsou všechny Tvé věci v bezpečí“. Myslím, že název zcela vystihuje podstatu těchto zavazadel. Pevná skořápka ochrání vše uvnitř. Dalším velkým plus je i to, že jsou nepromokavé – takže i při tom sebevětším dešti zůstane obsah v suchu a nepoškozený. Já považuji skořepinové kufry za velmi praktické, především co se týče údržby – povrch stačí otřít navlhčeným hadříkem a tradá, zavazadlo jako nové!

- Pouze jedna velká skořápka bez možnosti kapes. Potřebujete mít při cestování důležité věci neustále po ruce? Prohledávání jedné velké hromady oblečení, jen abyste našli pečlivě uschované peníze, nebo doklady, může být únavné. A pak veškerý obsah opětovně skládat do komínků. Ale, to ne! Ještě mi chybí…(každý si zajisté doplníme).. A znovu otevírání zavazadla a hledání, skládání… No nic příjemného. Za chybějící postranní kapsy mají skořepinové kufry bod dolů. Nedoporučuji ani pro jedince, vezoucí si pravidelně velké množství drobností, které prostě nešly nekoupit. Tato zavazadla bohužel nejsou nafukovací a prostor uvnitř je přesně daný.
Nešetřili jsme ani v této kategorii. I nabídka skořepinových kufrů obsahuje kvalitní kousky. Za nás doporučujeme značky March, Stratic, Titan a Travelite.ZÁVĚREM: Při výběru jakéhokoliv zavazadla zapřemýšlejte nejprve nad svými požadavky. Co od něj vlastně očekáváte? Reprezentaci, možnost zvýšení kapacity, organizaci? Nebo vysokou odolnost a robustnost? Něco jiného také bude, pokud pojedete na relax k moři, či na putování divočinou. Ať už je Váš výběr jakýkoliv, zavazadla v naší nabídce Vás budou doprovázet statečně a po dlouhou dobu.


0 ks zboží: 0 Kč