KOZIOL - pestrost a hravost zaručena!

Tak a teď si uděláme malý test, kolik z Vás o společnosti KOZIOL již někdy slyšelo? No tohle, tolik málo rukou nahoře? Vy si určitě děláte legraci :-). Ale nemějte výčitky, i já jsem ji neznala a teď? No, teď si jejich nabídku prohlížím každé ráno po příchodu do práce, den je ihned veselejší. Nevěříte? Tak to taky zkuste, ale pozor, je to návykové! :-)

Společnost KOZIOL vznikla již v roce 1927. Vytváří a produkují výrobky té nejvyšší kvality pro naši domácnost. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu. Potěšující je i to, že k výrobě NEJSOU používány termoplasty, změkčovadla a neobsahují BPA (toxická látka) a melamin. I pochválit je trochu musíme: Jejich výrobky vyhrávají nejlepší designová ocenění, kreativita a dovednost jim tedy opravdu nechybí!

A jelikož jsme i my, společnost LYPO.cz, propadli jejich kouzlu, je nám velkým potěšením, představit vám jejich skvělý sortiment. Že se nemůžete dočkat? To rádi slyšíme! :-) (tedy, čteme).

Dózy, svítidla prkýnka – spokojená bude i maminka. Držáčky, štětky, podložky – závidět vám budou kámošky! Pomocníci do kuchyně, společníci k baru? Nebojte se barev a vybočte z davu! :-) A mnohem, mnohem více. Mít to, co ostatní je pěkná nuda. Originalita je dnes cool a děti? Výrobky si zamilují stejně jako vy.

PS: již brzy se můžete těšit na zimní kolekci – buďte IN s námi.


0 ks zboží: 0 Kč