Luxusní povlečení jen tento víkend se slevou!

Máte rádi satén? Já ho miluji. Je tak jemný na dotek, má krásně hladkou strukturu a příjemně uklidňuje. Kdyby bylo na mně, měla bych ze saténu snad úplně vše. A pokud bych neměla jednu malou "mršku" doma v podobě kočky, která velmi ráda vše zneškodňuje a ničí :-), určitě bych se pořádně vyřádila. (Mimochodem hyperaktivnější, hravější a drzejší osobnost ve svém životě neznám). Ono takové povlečení v saténu a pestrých barvách – to je opravdová pohádka, která potěší a vykouzlí úsměv na tváři. :-)

No a i když nám Martin ten sníh přece jen ještě nepřivezl, čas utíká a utíká. Nezdá se to, že? :-) Za chvíli se přehoupne půlka listopadu, pak máme státní svátek, 1. advent, 2., 3., 4. no a jsou tu Vánoce. Už jste se začali poohlížet po nějakém dárečku? Či vám na tajném místě ještě nějaký ten dárek chybí? Tak právě pro vás máme víkend plný luxusu a potěšení. Chystáme pro vás slevy na opravdu vybrané kousky saténového povlečení od společnosti Kvalitex. Jo a abych nezapomněla, je to TENTO víkend 14. - 17. 11. 2014! Povinně zapsat do kalendáře a tiše vyčkávat. :-)

Že vám Kvalitex nic neříká? Tak si pojďme tuto společnost v rychlosti představit. Firma Kvalitex se zabývá výrobou ložního textilu. Nabízí široký sortiment povlečení, prostěradel, přikrývek, polštářů, koupelnových předložek a mnoho dalšího. Jde o českou firmu a znáte pořekadlo „zlaté české ručičky“? Tak v tomto případě to rozhodně platí! :-) Barvy jsou pestré, materiály kvalitní a výrobky vydrží dlooouhou dobu jako nové. Na nic tedy nečekejte! :-) V pátek 14. 11. 2014 (odpoledne) buďte připraveni u svých monitorů a užijte si opravdový požitek z nákupu.Budeme se těšit :-) .... PS: nakupovat můžete ZDE0 ks zboží: 0 Kč