Moderní pětiboj - Galerie Harfa Praha

Každý z Vás si jistě vybaví olympijské hry z roku 2012, které se konaly v Londýně. Tyto hry se staly pro naši zemi velmi významné již z toho důvodů, že zde Česká republika získala 10 medailí. Jedna z nich patří olympijskému vítězi v moderním pětiboji Davidu Svobodovi. Tímto úvodem bych chtěl navázat na připravující se sportovní akci s názvem „Moderní pětiboj - Galerie Harfa Praha“, která je spojená se zmíněným pětibojařem.

Galerie Harfa přivítá nadšené sportovce a fanoušky Davida Svobody. Akce se pořádá ve spolupráci s MČ Praha 5. října 2014 od 15:00 do 19:00. V neděli 5. října se tedy můžete těšit na odpoledne plné aktivní zábavy, zpestřené autogramiádou s významným představitelem českého sportu. Pozvání přijal několikrát zmíněný olympijský vítěz v moderním pětiboji z roku 2012 a mistr Evropy pro rok 2010 David Svoboda, který přivede několik dalších vzácných hostů. K dispozici bude simulátor jednotlivých disciplín, můžete si tedy vyzkoušet vaše dovednosti v šermu, střelbě, jezdectví, běhu či plavání. Chybět nebudou ani soutěže o ceny.

Pokud patříte mezi sportovce, kteří si rádi vyzkouší něco nového, tak je pro Vás tato akce přímo určena. V připraveném programu si jistě každý z Vás najde svou aktivitu, která ho zaujme. Jestli nemáte na neděli 5. října naplánovaný program, tak již neplánujte a navštivte Moderní pětiboj - Galerie Harfa Praha.
Související produkty k článku: Moderní pětiboj - Galerie Harfa Praha


0 ks zboží: 0 Kč