Nová a přehlednější DOMÁCNOST

Reorganizace DOMÁCNOSTI, stop chaosu!

Každý z nás provede tu a tam ve svém životě nějakou reorganizaci. Ať už jde o přeměnu pokoje či našeho denního režimu. Napíšeme si dokonalý plán, stanovíme cíle, červeně vyznačíme klíčové body, které je nutno dodržet a těšíme se na první den našeho „nového“ života. Provází nás nadšení, nekonečná energie a máme pocit, že zvládneme cokoliv na světě. I já jsem si dala jeden cíl. Tím bylo obnovit sekci DOMÁCNOST, dát jí nový, neokoukaný nádech. Vzhled, který by byl příjemný na oko a přesto zahalen tajemstvím, které nabádá k jejímu prozkoumání.

Na internetu je mnoho návodů jak obnovit cokoliv, vztah, kuchyni, vzhled. Ale nikde není napsáno jak zdokonalit kategorii e-shopu, která by byla zákazníkovi užitečná a zároveň místem k odpočinku a čerpání nových nápadů. A tak jsem začala sama, bez návodu. Napsala jsem si dokonalý plán, stanovila cíle a červeně vyznačila klíčové body, které bylo nutno dodržet. A výsledek? S tím se ráda podělím s vámi. Říká se „doma, je doma“ a je tomu skutečně tak. Jen v naší domácnosti se cítíme tak vyrovnaně, klidně a oplýváme dobrou náladou. A právě tyto klíčové prvky tvořily a tvoří základ mé práce. Tak se prosím pohodlně usaďte a užijte si chvilku pohody spolu s námi, společností LYPO.cz.

Kategorie jsou rozděleny velmi jednoduše a přehledně. Ihned se můžete zaměřit na sortiment, který vás zajímá nejvíce.


Co takhle něco pěkného do kuchyně, koupelny či lahodnou kávu/čaj? Vaše přání je nám rozkazem. Designové kousky, které okouzlí vás, vaše přátele i kvalitní židle pro správnou ergonomii. Pokud si chcete užít moment relaxace a klidu, neopomeňte nabídku kvalitních roštů, matrací a polštářů s přikrývkami. Zaručí zdravý spánek a nabízíme variantu i pro alergiky.

Spolupracujeme s mnoha dodavateli, kteří společně s námi plní jedno velké poslání - vaši spokojenost. Na jaké značky se můžete těšit? Pestrý, hravý KOZIOL ocení i děti. Elegantní PHILIPPI a ZASSENHAUS zkrášlí každou mísnost. Toužíte po zaručené kvalitě v kuchyni? Tím pravým je SILIT. Práce na zahradě či jen potřebujete na něco dosáhnout, budete zajisté spokojeni s výrobky HAILO a G21. Pro vášnivé cestovatele? WENGER, ten Vás nezradí. A pokud by počasí přece jen nepřálo, zůstaňte v suchu s DOPPLEREM.
Neustále pracujeme na rozšíření naší nabídky a hledáme nové a nové značky, které vám zajistí vše, co hledáte. Vaše radost je pro nás důležitá.

Koziol Design Kasimir Cheese Grater

Struhadlo na sýr od Koziolu - co na něj říkáte? :-)

Související produkty k článku: Nová a přehlednější DOMÁCNOST


0 ks zboží: 0 Kč