Soft Cotton již v nabídce!

No, dnes ráno jsem si myslela, že snad ani nevylezu z postele. Teploměr sice ukazoval jen -2°C, ale i když jsem byla navlečená jako cibule (s několika vrstvami) ta potvůrka zima se mi stejně dostala pod kůži. Do práce jsem sice došla, hurá! Ale rozmrzat budu nejméně do odpoledních hodin a pak do té zimy znovu. Zahřívá mě tu horký čaj a taky naše nová kolekce od značky Soft Cotton (jak bylo slíbeno :-)). A je konečně tu! K dostání, ke koupi, k darování, no co si jen budete přát. :-)

Když tak koukám na ty župany, které už jen na tom obrázku vypadají tak heboučce a hřejivě, mám nutkání si jich na sebe navléct alespoň 5, k tomu na nožky teplé papučky a ještě se zabalit do ručníků z těch nejjemnějších materiálů. Kdyby bylo na mně, chodím v županu i na nákupy. Doma v něm lenoším celkem často a dlooouhou dobu. Místo svetru, ideální. :-) Ale když on tak krásně hřeje a než si člověk zatopí v kamnech, aby vůbec doma vydržel, tak je takový župan prostě nutnost. :-) Nesmím opomenout, že jsou také výbornými společníky i pokud zrovna vylezete z teplé sprchy, či po relaxaci ve vaně.

Ale posuňme se kousek dál. Jak už nás od léta informuje zelený „pajdulák“ (z jedné nejmenované společnosti) o tom, že jsou prý nejen zimní, ale i letní Vánoce, tak ty zimní se k nám opravdu kvapem blíží. Mimochodem ta reklama je opravdu otravná, teda podle mě. :-) A představa, že už za 2 měsíce bude po „všem“, je opravdu šílená. Ale teď se chvilku posaďte, lehněte si, ale klidně i postojte a užijte si doušek pohody, uvolnění a relaxace. Že jste se po dárcích ještě ani nekoukali? A sháníte něco krásného, vkusného s nádechem netradičnosti a elegance? Tak to se podívejte na naši novou nabídku od společnosti Soft Cotton. Nenabízí jen luxusní župany v dámském i pánském provedení, ale i papučky, ručníky, osušky a to i v dárkových sadách. Kvalitní kousky, které potěší a zahřejí u srdce. Nechte se okouzlit a oslnit tak trochu něčím jiným, než je v obchodech běžné. Výběr je čistě na vás a vaší fantazii.


0 ks zboží: 0 Kč