Soft Cotton - luxus co se vyplatí

Ručníky s osuškami jsou sortiment, ve kterém tak trošinku pokulháváme. No, abych byla upřímná, tak nabídka opravdu stojí (jak se lidově říká) „za…starou belu“. Ale člověk přece dělá chyby, aby se učil. A tak i my jsme jednu udělali – a teď se to chystáme napravit! A jak už i Baťa pravil „Náš zákazník, náš pán“ tak i vy, jste našimi pány a svými podněty nám pomáháte rozvíjet místa, kde ještě nejsme 100%.
A tak jsem se snažila a snažila, až jsem navázala spolupráci s naším novým dodavatelem. Tím se stala společnost Soft Cotton, nabízející luxusní osušky, ručníky, župany a ta povlečení – no ty stojí minimálně za zhlédnutí! A jelikož jsem velkým fanouškem barev (protože vnášejí optimismus do života) povlečení, které již brzy budeme mít v nabídce, jsou zkrátka k zamilování. I jsem už začala přemýšlet jak přemalovat ložnici, aby se mi tam téměř všechna ta povlečení hodila, ale to bych musela mít co půl metru jinou barvu a ikdyž barvy miluji, nejsem šílená (teda snad :-))
Odkud společnost Soft cotton pochází? Jde o registrovanou ochrannou známku Francouzské společnosti. Působí již od roku 1986 ve své továrně v Turecku s neuvěřitelnou rozlohou 53 000m2 – v místě, kde se také pěstuje egejská prémiová bavlna. Ta patří k nejluxusnějším bavlněným vláknům pro své jedinečné vlastnosti – větší savost, měkkost, přirozený lesk a dlouhá trvanlivost.
Již brzy se můžete těšit na opravdu úžasné ručníky, které zahřejí už jen pohledem. Župany, ze kterých čiší elegance a luxus – no budete si zkrátka připadat jako v bavlněném nebi a papučky pro muže i dámy - dopřejte si pohodlí s námi. Zima už klepe na dveře a i když jí teď neotevřete, ona si stejně najde cestu, potvůrka. A jelikož já mrznu pravidelně každý rok již od půlky září do března, jdu si pomalinku sepisovat, co by se mi tak hodilo. A pokud toho budete mít přece jen vybraného více, jako já, za nedlouho si můžeme napsat „Ježíškovi“. :-)
PS: Nechám vám tu alespoň na ukázku pár obrázků..


0 ks zboží: 0 Kč