Úžasná výstava vánočních ozdob na Zlínsku - nenechte si ji ujít!

Já Vánoce miluji. Tedy ty klidné, kdy se peče voňavé cukroví, děti koukají na pohádky a za okny tančí sněhové vločky. Taková ta příjemná vánoční atmosféra, která nás „nutí“ usmívat se jako sluníčka. Ale to je dobře ne? :-)

Dnes tu nejsem proto, abych vás strašila kolik, že času do Vánoc zbývá, nebo kolik ještě NEmám nakoupeno dárků. To NE je tam schválně, i existují lidé, kteří mají pomalu nakoupeno. Ale k čertu s nimi, my ostatní ještě máme fůru času.
A pokud jste nedočkavci, nebo si jen chcete opět po roce zlehka připomenout vánoční náladu, mám pro vás něco, co potěší oči i duši. Jde o již 13. PRODEJNÍ VÝSTAVU VÁNOČNÍCH OZDOB VE VIZOVICÍCH. Ta začala právě tento týden a je k dispozici minimálně až do 23. 12. 2014. Takže i ti z nás, kteří vše nechávají na poslední chvíli, mají možnost přijít se podívat. A opravdu to stojí za to!
Já osobně jsem tam byla již několikrát a je to doslova jako v pohádce. Už jen když otevřete dveře, dýchne na vás úžasná atmosféra. Celý prostor je skvostně vyzdoben a na své si přijde určitě každý. Samozřejmostí jsou ozdoby na stromeček různých tvarů. Tradiční koule, špičky a pro děti něco veselejšího. I tento rok se můžete těšit na krásné baňky ve tvaru tučňáků, medvídků, autíček a mnoho dalšího. Jako bych se vrátila do mých dětských let. Baňkami to nekončí. Dřevěné hračky, svícínky se zimními motivy, ubrusy, chňapky i povlaky na polštáře. A to nejlepší? Svíčky z včelího vosku, ty tak náramně voní! :-) Vyzdobit si můžete celý dům i byt - s velkým předstihem. Nezapomeňte sebou vzít i děti, přátele a blízké příbuzné - no, podívání je to nádherné.
A pokud by vás po prohlídce honila mlsná anebo byste si někde jen tak rádi poseděli, pár krůčku od galerie je zámecká čokoládovna. Čokoláda je vyráběná přímo ve Vizovicích a doslova se rozplývá na jazyku. Sem tam si na ni skočím (především, když je ze mě hlídací tetička) a musím uznat, že jsem ještě nenašla druh, který by mi nechutnal. :-)


0 ks zboží: 0 Kč