Vánoce plné barev! - se slevou 11%

Tak a je to tady. V neděli zapálíme první adventní svíčku. A já (teď už opravdu ve velké naivitě) žiji v představě, že je stále začátek října. Zrovna včera mi přišel e-mail začínající „s blížícím se koncem roku…“ Docela mi zatuhlo a mráz mi přejel po zádech. Konec roku? Už? Na „tajném“ místě mám schované sotva 2 dárky a moc jich ještě zbývá. A to opravdu nepatřím mezi jedince, kteří si to úžasné nakupování nechávají na poslední chvíli. :-) Ono i to obcházení členů rodiny a neustálé žádání co by si vlastně přáli pod stromeček, není žádný med. Nevím, jestli to tak funguje i v jiných rodinách, ale věta „já nic nechci – mám všechno“ nebo „já nevím, něco vyber“ mi tak trošku začíná lézt na nervy. A jelikož přece jen chcete udělat blízkým radost a vidět jiskřičky štěstí v jejich očích, tak procházíte obchod po obchodu, e-shop po e-shopu a koukáte, co by se dotyčnému hodilo. Máte to taky tak? :-) S velkou dávkou štěstí se nakonec i podaří najít něco, co by mohlo být tím pravým. Ale pro ty, kteří to „pravé“ stále ještě nenašli a chtěli by, mám skvělý tip! :-)

Již tento víkend 28. 11. – 30. 11. připravujeme 11% slevu na vánoční kolekci od Koziolu! Takže pokud stále váháte co koupit svým milovaným, nebo si chcete jen hezky vyzdobit interiér – neváhejte. I já mám vybraných pár favoritů. :-)

Výrobce designových kousků do domácnosti – KOZIOL – vyniká tím, že má veškeré výrobky z plastu. Ale pozor! Při výrobě NEJSOU používány termoplasty, změkčovadla ani toxické látky. Takže od nás mají velké plus. Vyhrávají taktéž nejlepší designová ocenění – pokud tedy máte člena rodiny, kterému se nelíbí jen tak něco a miluje kreativitu a originalitu, tak právě Koziol je pro něj to pravé. :-)

Nebojte se barev a vybočte z davu! :-) Již od pátku 28. 11. ….0 ks zboží: 0 Kč