Víkend s TOP výrobky Soft Cotton se slevou!

Příští neděli nás čeká 1. advent, uff, někdy si říkám, že to uteklo nějak moc rychle. V naivní představě, že je teprve začátek října se snažím udržet dál, ale i tak na mě začíná pomalinku doléhat ta atmosféra Vánoc. No, stačí se podívat kolem - výlohy vyzdobené sněhovými vločkami, třpytivými řetězy a falešnými dárečky. Najednou se všude objevuje moc lidí, překypující nákupní košíky jedinců, kteří si dělají „zásoby“ :-) a navíc to bylo přece v akci! To prosím ještě není prosinec a davové šílenství panuje již teď. Upřímně? Nemám ráda mačkající se fronty v nákupních centrech a boj o poslední kusy krásného svetru. A co tomu takhle předejít? Můžete, spolu s námi. :-)
Není nic krásnějšího, než si z teplého domova objednat to, po čem naše srdce (či členové rodiny) touží. A pak si to ještě nechat doručit až domů, pod nos :-). Chtěli jsme pro vás připravit něco výjimečného a úžasného – jako jste i vy, naši milí zákazníci. Tak se pohodlně usaďte, uvařte si teplý čaj a nenechte se rušit při výběru toho nejlepšího. Přecpané regály zbožím, které je v minutě pryč, dlouhé čekání u pokladny a nekonečné fronty při cestě domů hoďte za hlavu. :-) Na co se můžete těšit? Tak třeba na:


PÁNSKÉ ŽUPANY: mmm, co vaši drahou polovičku potěšit tak trochu něčím jiným, než je u nás zvykem? Heboučký materiál, co náramně hýčká pokožku a dopřává pocit naprostého pohodlí. V této kolekci jsme vybrali župany 2 a jde o opravdu luxusní kousky :-)

DÁMSKÉ ŽUPANY: ženy se rády obklopují krásnými věcmi, to je jistě známé již hodně dlouho. A ženy také milují, když jsou opečovávané, milované a (hlavně) rozmazlované :-). Tak pánové, neváhejte a udělejte radost své partnerce, či manželce. Úspěch zaručen!

DÁMSKÁ PYŽAMKA: no, a abychom to měli kompletní, ke krásnému župánku i krásné pyžamko :-). Kombinace, která potěší každou ženu.


Jen tento víkend 21. – 24. 11. 2014 sleva -10% na těchto TOP 6 produktů! Existuje snad krásnější pocit, než udělat někoho šťastným a vidět jiskřičky radosti v očích obdarovaného? :-)0 ks zboží: 0 Kč