Wooloc a její florbalové novinky pro rok 2014

V dnešním článku bych chtěl poukázat na florbalové novinky značky Wooloc, která nabízí široký sortiment velmi kvalitního florbalového vybavení od florbalových holí až po tašky na hole.

Velmi vyhledávanou novinkou se stala hůl Wooloc FORCE 3.2 yellow ROUND NB '14, která je obohacena čepelí Wooloc ULTRA. Tato předzahnutá čepel je velmi vhodná pro začátečníky a univerzální hráče, ulehčí Vám první florbalové krůčky. Tvrdost hole je 32, tudíž patří do měkčích holí, výborně vhodná pro začínající hráče. Hůl je vyráběna z kompozitu, který je charakteristický svou odolností a pevností. Vybrat si můžete až ze tří délek (délka hole bez čepele) a to 65 cm, 75 cm, 87 cm. Florbalová hůl je schválena pro oficiální soutěže pořádané ČFBU a díky její žluté barvě Vás nikdo na žádném florbalovém zápase nepřehlédne. Další velmi podařenou novinkou značky Wooloc je hůl Wooloc WINNER 3.2 red ROUND´14, která má obdobné vlastnosti, jako předešlá florbalka. Pro letošní rok jsou připravené i nové florbalové tašky na hole, které Vás jistě zaujmou svým designem. Taška Wooloc STICKBAG WLC black/yellow '14 patří k základní výbavě každého florbalisty. Tašku je možné nosit v ruce nebo přes rameno a vejdou se do ní všechny velikosti holí, až do 101 cm. K dostání je v černo-žluté barvě. Pokud Vám tato taška na veškeré Vaše florbalové vybavení nestačí, není důvod si naříkat. V nabídce zde máme větší florbalovou tašku Wooloc TOOLBAG WLC black/yellow '14, která je jednokomorová na florbalové vybavení - hokejky, balonky, oblečení atd. Uvnitř má dvě síťované kapsy na drobné předměty. Tašku je možné nosit v ruce nebo přes rameno.

Pokud Vás z nabídky novinek pro rok 2014 od značky Wooloc něco zaujalo, neváhejte a nakupte zboží právě teď. Objednané zboží si můžete vyzvednout na naší kamenné prodejně v centru Zlína. Zde Vám rádi osobně i poradíme ohledně florbalového vybavení.
Související produkty k článku: Wooloc a její florbalové novinky pro rok 2014


0 ks zboží: 0 Kč