Lasting TELA L / XL / Šedá/růžová

Termo tričko s dlouhým rukávem Lasting Tela má ochranné zesilující zóny v ramenou a na loktech a na rukávech jsou zóny podporující snadný ohyb. Je zde vnitřní nevypratelná antibakteriální vrstva - polypropylenové mikrovlákno s ionty stříbra.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
160 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
20,69 €
Cena dnes jen:
539 Kč
Logo výrobce: Lasting
Autorizovaný prodejce produktu Lasting TELA
Váš výběr: L / XL / Šedá/růžová
Varianty produktu: (2)
Velikost
Barva

Termo tričko s dlouhým rukávem Lasting Tela má ochranné zesilující zóny v ramenou a na loktech a na rukávech jsou zóny podporující snadný ohyb. Je zde vnitřní nevypratelná antibakteriální vrstva - polypropylenové mikrovlákno s ionty stříbra. Podpůrné zóny v bocích skvěle upraví mírné anatomické nedostatky a podporují vzpřímené a držení těla. Struktura vnitřní vrstvy zvyšuje transport potu při zátěži. Dodává příjemný pocit sucha v každém okamžiku. Ploché švy jsou v rukávech a zbytek je bezešvého provedení. Je vhodné pro většinu aktivních sportů. Množství miniaturních vzducho vých kanálků tvořený mikrovláknem vnitřní vrstvy-dokonalý tepelný komfort

Termo tričko s dlouhým rukávem Lasting TELA L / XL / Šedá/růžová je k dispozici skladem dnes pouze za 539 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Lasting TELA můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Lasting TELA dnes a ušetřete 160 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Termo tričko s dlouhým rukávem Lasting TELA L / XL / Šedá/růžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Lasting TELA L / XL / Šedá/růžová

Určení:Dámské
Materiál:180g Light Seamless
Dotaz k produktu:

Lasting TELA L / XL / Šedá/růžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč