Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR 87 / LevéDárek zdarma

Juniorská florbalová hůl Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR nádherně vypadá a ještě lépe se s ní hraje! To je naše letošní Quest 1 X-Shaft™ KickZone™ TipCurve™ 3° Junior!!

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 969 Kč
110,99 €
Cena dnes:
2 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR
Váš výběr: 87 / Levé
Varianty produktu: (2)
Délka hole v cm
Držení hole
Dnes v úterý 24. 1. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému vykopnutí. To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů. Díky technologii KickZone™ dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.Technologie TipCurve™ je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává.Florbalku vybavenou čepelí Quest1 z odolného materiálu Endurance™ nabízíme ve dvou délkách: 98 a 103

Doporučení: Špičková hůl pro profesionální juniorské hráče, kteří už s florbalem mají nějaké zkušenosti. Nepatrně jiné vyvážení, než například u TourLite shaftů, bude vyhovovat spíš ranařům, kteří rádi střílejí příklepem. Univerzálnější Quest1 čepel se bude zamlouvat zakončovatelům používající často příklepovou střelu a nebojí se využívat obě strany čepele.

Čepel: Quest 1
Materiál čepele: Endurance™
Délky florbalky (délky shaftů): 98(87), 103(92)
Materiál shaftu: 100% Carbon Composite
Flex: 30
Omotávka: Ultimate Grip

Juniorská florbalová hůl Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR 87 / Levé dnes za pouhých 2 999 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 30.1.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Juniorská florbalová hůl Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR 87 / Levé? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR 87 / Levé

Tvrdost hole (mm):30
Materiál:100% Carbon Composite
Omotávka:Ultimate Grip™
Dotaz k produktu:

Salming Quest 1 X-Shaft KickZone TipCurve 3° JR 87 / Levé

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč