Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR 87 / PravéDárek zdarma

Juniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR je zmenšená verze naší vlajkové lodi kolekce Quest3. Skloubením technologií X-Shaft, KickZone™ a TipCurve™ spolu s absolutní novinkou - čepelí Quest 3, vznikl klenot mezi florbalkami.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 969 Kč
110,99 €
Cena dnes:
2 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR
Váš výběr: 87 / Pravé
Varianty produktu: (1)
Délka hole v cm
Držení hole
Dnes v úterý 17. 1. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému vykopnutí. To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů. Technologie TipCurve je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává.Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala patku, která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala špičku, která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: Tato florbalka je určena pro střelce juniorského věku, kteří mají do detailů propracovanou techniku hole (umíte správně propružit shaft), dokáže ale pomoci i méně zkušeným hráčům se zpracováním balonku a snazší střele do horních pater branky.

Čepel: Quest 3
Materiál čepele: Bio Power™
Délky florbalky (délky shaftů): 98(87), 103(92)
Materiál shaftu: Carbon Composite
Flex: 30
Omotávka: Ultimate Grip

Juniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR 87 / Pravé je k dispozici skladem dnes pouze za 2 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.1.2017, nebo si Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Juniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR 87 / Pravé? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR 87 / Pravé

Tvrdost hole (mm):30
Materiál:Carbon Composite
Omotávka:Ultimate Grip™
Dotaz k produktu:

Salming Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° JR 87 / Pravé

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč