Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá

celkem 11 obrázků

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED s anatomicky tvarovanou botou splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Navíc disponují svítícími předními kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
890 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,09 €
Cena dnes jen:
890 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker TriGo Skate LED
Váš výběr: 26 - 29 / Modrá
Varianty produktu: (2)
Velikost
Barva

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED s anatomicky tvarovanou botou splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Navíc disponují svítícími předními kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Vynikají také jednoduchým nastavením velikostí a možností uspořádání koleček tri-skate (dvojice zadních koleček pro lepší stabilitu) nebo in-line (tři kolečka v řadě). Upínání bruslí bezpečnostními přezkami MicroLock v oblasti kotníků a nártů zvládnou děti brzy samy. A Vy se můžete spolehnout, že jsou díky tomu jejich nohy v inline bruslích stabilní. Hlavní výhody dětských inline bruslí TriGo Skate LED: Přední kolečka s LED diodami (svítí po roztočení) Praktická nastavitelná velikost skeletu XS (26-29) Vnitřní polstrování s antibakteriální ochranou, upínání přezkami Přizpůsobení bruslí dovednostem dítěte - tri-skate nebo in-line.

Základní parametry bruslí TriGo Skate LED:

  • Maximální zatížení: 30 kg
  • Tvrdost koleček: 82A
  • Materiál koleček: PVC
  • Velikost koleček: 64 mm
  • Kvalitní ložiska ABEC 5 Carbon
  • Rám z vysoce tvrzeného plastu

Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 890 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Worker TriGo Skate LED můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker TriGo Skate LED dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětské kolečkové brusle Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker TriGo Skate LED 26 - 29 / Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč