Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) M (54 - 58 cm)

Dětská zimní helma Powerslide Scooby Doo je kvalitní, pohodlná a velmi lehká přilba vhodná pro lyžování, snowboarding, sáňkování i lední bruslení.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
749 Kč
Ušetříte:
40 Kč (6%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
27,26 €
Cena dnes jen:
709 Kč
Logo výrobce: Powerslide
Autorizovaný prodejce produktu Powerslide Scooby Doo (Out-Mold)
Váš výběr: M (54 - 58 cm)
Varianty produktu: (1)
Velikost helmy

Dětská zimní helma Powerslide Scooby Doo je kvalitní, pohodlná a velmi lehká přilba vhodná pro lyžování, snowboarding, sáňkování i lední bruslení. Vnější skořepina vyrobená z ABS materiálu obsahuje 10 odvětrávacích ventilů s možností nastavení stupně proudění vzduchu, vnitřní absorbční materál je vyroben z EPS.

Tyto dětské lyžařské helmy mají systém nastavení velikosti pohyblivým kolečkem - díky tomu přizpůsobíte velikost přesně podle individuálních potřeb. Uvnitř přilby je vyjímatelná měkká vycpávka s příjemnou povrchovou úpravou a odepínatelný ušní polstr. Upínání helmy zajišťuje polstrovaná bradní páska s přezkou. Na zadní straně helmy je závorka pro uchycení pásku brýlí.

Jak vybrat správnou velikost této helmy?

V tomto případě to je velmi snadné, potřebujete jen krejčovským metrem změřit obvod hlavy vašeho dítka, podle výsledné hodnoty pak zvolíte příslušnou velikost v košíku, příklad: hodnota bude např. 49 cm, takže v parametru v kartě zboží zvolíte velikost S 48-54 cm.

Lyžařská přilba chrání to nejcennější, dětskou hlavu. V České republice sice není zatím nošení lyžarské helmy na lyže povinné, ale ve vybraných střediscích v zahraničí (třeba v Itálii a v některých oblastech Rakouska) děti na svah bez dětské lyžařské přilby nepustí, přesto by jste ochranu hlavy neměli podceňovat a lyžařská helma by měla být povinnou součástí výbavy na lyžování nejen vašich ratolestí. Tato dětská lyžařská přilba je designována v licenci SCOOBY DOO a je držitelem certifikátu CE EN 1077.

Dětská zimní helma Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) M (54 - 58 cm) je k dispozici na externím skladu pouze za 709 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) dnes a ušetřete 40 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětská zimní helma Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) M (54 - 58 cm)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Powerslide Scooby Doo (Out-Mold) M (54 - 58 cm)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč