Victorinox ostřič

Ostřič na nůž Victorinox je brousek s ochranným nástavcem vhodný k přebroušení kapesních nožů. Postavení brusných kamenů uvnitř nástroje zaručuje vždy správný úhel brusu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
519 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
19,21 €
Cena dnes jen:
519 Kč
Logo výrobce: Victorinox
Autorizovaný prodejce produktu Victorinox ostřič

Ostřič na nůž Victorinox je brousek s ochranným nástavcem vhodný k přebroušení kapesních nožů. Postavení brusných kamenů uvnitř nástroje zaručuje vždy správný úhel brusu. Profesionálové ostří nože pomocí brousku po každém použití. V domácím prostředí je však jedno využití nože natolik krátké, že jej není nutno ostřit tak často. Nože, které využíváte nejčastěji, je zapotřebí naostřit přibližně jednou za měsíc. Hřbet nože natočte směrem ven, tak, aby brusný úhel dosahoval velikosti přibližně 20 stupňů.Řezné ostří po obou stranách s jistotou několikrát přetáhněte přes brousek. Na brousek příliš netlačte.

Ostřič na nůž Victorinox ostřič dnes za pouhých 519 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Victorinox ostřič objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 1.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Ostřič na nůž Victorinox ostřič? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Victorinox ostřič

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Drga
odborník na sekci: Outdoor
Telefon: 570 570 183
E-mail: tomas.drga@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč