Cocoon mumie muddy elephant

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 646 Kč
Ušetříte:
342 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
48,26 €
Cena dnes jen:
1 304 Kč

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Kapsa pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Má dvojité prošívání. Použitelná také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost. Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Vysoce kvalitní hedvábí je optimálním materiálem, který zabírá minimum místa a nabízí minimum hmotnosti.

Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant je k dispozici skladem dnes pouze za 1 304 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 20.1.2017, nebo si Cocoon mumie muddy elephant můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon mumie muddy elephant dnes a ušetřete 342 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon mumie muddy elephant? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon mumie muddy elephant

Rozměry:241 x 90/56 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon mumie muddy elephant

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč