Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva

Houpací síť Coghlan´s je ručně vyráběná houpací síť z nylonu a dalších materiálů. Síť je dostatečně silná pro dva dospělé pro každodenní používání. Přenosná a kompaktní velikost. Je pohodlná, ale robustní. Ideální pro kempování, na chatě nebo na zahradě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
925 Kč
Ušetříte:
224 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,94 €
Cena dnes jen:
701 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva

Houpací síť Coghlan´s je ručně vyráběná houpací síť z nylonu a dalších materiálů. Síť je dostatečně silná pro dva dospělé pro každodenní používání. Přenosná a kompaktní velikost. Je pohodlná, ale robustní. Ideální pro kempování, na chatě nebo na zahradě. Síť lze použít jako běžnou houpací síť, houpací síť se spacím pytlem, při táboření, jako badmintonovou nebo volejbalovou síť, síťovanou tašku nebo nouzová nosítka.

Houpací síť Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva je k dispozici skladem dnes pouze za 701 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.3.2017, nebo si Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva dnes a ušetřete 224 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Houpací síť Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s nylonová houpací síť pro dva

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč