Coleman Event Shelter Sunwall Door S

Zástěna ke stanu s okénky a dveřmi Coleman Event Shelter Sunwall Door S je varianta, která má navíc ke standardní zástěně zipový vchod a dvě okna, která lze podle potřeby zatemnit a regulovat tak světlo uvnitř přístřešku. Expresní instalace na konstrukci Event Shelteru nacvakávacími háčky.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
1 099 Kč
Ušetříte:
220 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
32,53 €
Cena dnes jen:
879 Kč
Logo výrobce: Coleman
Autorizovaný prodejce produktu Coleman Event Shelter Sunwall Door S

Zástěna ke stanu s okénky a dveřmi Coleman Event Shelter Sunwall Door S je varianta, která má navíc ke standardní zástěně zipový vchod a dvě okna, která lze podle potřeby zatemnit a regulovat tak světlo uvnitř přístřešku. Expresní instalace na konstrukci Event Shelteru nacvakávacími háčky. Prodává se samostatně. Materiál s úpravou UV Guard chrání před UV zářením. 2 okna z PVC s překrytím.

Specifikace:

Materiál: polyester, 450 mm, PU Alu zátěr
Hmotnost: 1,1 kg

Zástěna ke stanu s okénky a dveřmi Coleman Event Shelter Sunwall Door S je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 879 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 20.1.2017, nebo si Coleman Event Shelter Sunwall Door S můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Coleman Event Shelter Sunwall Door S dnes a ušetřete 220 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zástěna ke stanu s okénky a dveřmi Coleman Event Shelter Sunwall Door S? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Coleman Event Shelter Sunwall Door S

Materiál:Polyester, 450 mm, PU Alu zátěr
Hmotnost:1,10 kg
Dotaz k produktu:

Coleman Event Shelter Sunwall Door S

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč