BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I

Dual Kit je zařízení, které umožní propojit váš smartphone či tablet s elipticaly a rotopedy označené Dual od firmy BH Fitness. K zařízení se snadno připojíte pomocí bluetooth a můžete tak maximálně využívat aplikace, které zpestří váš osobní trénink.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 990 Kč
Ušetříte:
500 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 475 Kč
55,14 €
Cena dnes:
1 490 Kč
Logo výrobce: BH FITNESS
Autorizovaný prodejce produktu BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I

Pomocí Dual Kit můžete snadno propojit váš smartphone nebo tablet s elipticaly nebo rotopedy od firmy BH Fitness. Zařízení funguje pouze na přístroje označené DUAL. Po propojení lze nahrát různé aplikace u kterých si jistě užijete spoustu zábavy a které zpestří váš trénink. Cvičení se stává zábavou a máte přehled o vašich výkonech.

Součástí Dual Kit je kód, který vám umožní po dobu jednoho měsíce využívat zcela zdarma aplikaci Kinomap. Dále pak můžete sami stahovat aplikace zdarma a během cvičení tak cestovat po celém světě.

Dual Kit BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I je k dispozici na externím skladu pouze za 1 490 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 3.4.2017, nebo si BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I dnes a ušetřete 500 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dual Kit BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BH FITNESS DUAL KIT - DI20 I

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč