Salming Quest 3 Bio Power Levá / Bílá

Čepel Salming Quest 3 Bio Power je zcela nová čepel od značky Salming vznikla skloubením těch nejlepších technologií z předešlých modelů Quest, Quest 1 a Quest 2.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
599 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,17 €
Cena dnes jen:
599 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest 3 Bio Power
Váš výběr: Levá / Bílá
Varianty produktu: (4)
Strana čepele
Barva

Čepel Salming Quest 3 Bio Power je zcela nová čepel od značky Salming vznikla skloubením těch nejlepších technologií z předešlých modelů Quest, Quest 1 a Quest 2. TRIDENT TECHNOLOGY™Zpevnění konstrukce v oblasti patky pomalu přechází do spodní části čepele - umožňuje tvrdší rány.TAPERED CAVITY 6,8-9,2mmVybrání čepele v celé délce na forhendové straně usnadňující i náročné technické prvky a prudkou a přesnou střelbuSWEET SPOTUprostřed čepele je jedno z žeber vyztužené - ideální místo pro vedení balonku a střelbu.TOE DRAG DESIGN – TDD™Díky této konstrukci je pro vás jednodušší přitáhnout míček směrem k sobě, a tím zvýšit kontrolu nad balonkem.BioPower™Charakteristika: Síla přírody! Tento tvrdý materiál je vyroben z cukrové třtiny. Naše přidáná hodnota neslouží pouze životnímu prostředí, ale čepel vyniká také svými herními vlastnostmi - cit pro balonek a prudká střela. Minimální biozáklad je 96%!Pozor! Před ohýbáním a tvarováním čepel zahřejte (buď v horké vodě, nebo horkovzdušnou pistolí) na optimální teplotu. Vyvarujte se hraní a zahýbání čepele při nízkých teplotách!!!

Čepel Salming Quest 3 Bio Power Levá / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 599 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 25.10.2016, nebo si Salming Quest 3 Bio Power můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Quest 3 Bio Power dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Čepel Salming Quest 3 Bio Power Levá / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Salming Quest 3 Bio Power Levá / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Florbalové vybavení
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč