X3M Xplode Beast '13 Pravá / Žlutá

Florbalová čepel X3M Xplode Beast Yellow je zcela unikátně vykonstruovaná čepel s dutou spodní částí patky (Hollow Torsion Dynamics™) pro optimální zvýšenou tvrdost a DualCavity™ s ToeDragTop™ pro lepší kontrolu míčku.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
299 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,07 €
Cena dnes jen:
299 Kč
Logo výrobce: X3M
Autorizovaný prodejce produktu X3M Xplode Beast '13
Váš výběr: Pravá / Žlutá
Varianty produktu: (1)
Strana čepele
Barva

Florbalová čepel X3M Xplode Beast Yellow je zcela unikátně vykonstruovaná čepel s dutou spodní částí patky (Hollow Torsion Dynamics™) pro optimální zvýšenou tvrdost a DualCavity™ s ToeDragTop™ pro lepší kontrolu míčku. Co upoutá vaši pozornost jako první, je dutá stavba patky čepele, tzv. Hollow Torsion Dynamics™. Toto je zcela jedinečná X3M technologie, která zajišťuje bezkonkurenční torzní vlastnosti. Častokrát se hráč při výběru rozhoduje mezi čepelí, s kterou se mu bude dobře střílet, nebo čepelí, která je spíše na techniku – Xplode vám nabízí oboje! Jak můžete vidět na střední části, tato novinka si ponechala původní DNA úspěšné a oblíbené čepele Shooter. Ale Xplode má větší a delší povrch, kdy je čepel v kontaktu s balonkem. To z ní dělá oblíbenou zbraň jak mezi technickými hráči, tak mezi tvrdými střelci.

Florbalová čepel X3M Xplode Beast '13 Pravá / Žlutá je k dispozici skladem dnes pouze za 299 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.1.2017, nebo si X3M Xplode Beast '13 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte X3M Xplode Beast '13 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Florbalová čepel X3M Xplode Beast '13 Pravá / Žlutá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

X3M Xplode Beast '13 Pravá / Žlutá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč