Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix

Florbalový míček Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix '14 je profesionální certifikovaný florbalový míček se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývá přibližně 1800 důlků, což je mnohem více než u předchůdce balonku AERO.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
219 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
8,11 €
Cena dnes jen:
219 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix

Florbalový míček Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix je profesionální certifikovaný florbalový míček se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývá přibližně 1800 důlků, což je mnohem více než u předchůdce balonku AERO. Míček tak léta stabilně a předvídatelně. Nyní je uvnitř míčku kromě horizontálního a vertikálního prstence zakomponován ještě jeden stabilizační prstenec (Duo X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu v letu a zvyšuje jeho odolnost.

Florbalový míček Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix je k dispozici skladem dnes pouze za 219 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.3.2017, nebo si Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Florbalový míček Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Salming Aero Plus Ball 4-pack, colour mix

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč