Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv S / Červená

Pánské funkční tričko Tempish LIFE MICRO s dlouhým rukávem. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
34 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,14 €
Cena dnes jen:
436 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv
Váš výběr: S / Červená
Varianty produktu: (1)
Velikost
Barva

Pánské funkční tričko Tempish LIFE MICRO s dlouhým rukávem. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele. Materiál je vyroben na bázi polypropylénového vlákna PROLEN nové generace, avšak průřez vlákna je výrazně menší, čímž je dosaženo větší jemnosti tkaniny a výrobku samotného. To vše při zachování jeho funkčních vlastností. Tento materiál je skutečně schopen se přizpůsobit okamžité potřebě uživatele a je vhodný jak pro nízké zatížení (třeba i spánek), tak pro vysokou sportovní zátěž. Materiál: lifetex

Složení: 100% polypropylen

Pánské funkční tričko Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv S / Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 436 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 3.4.2017, nebo si Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv dnes a ušetřete 34 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu pánské funkční tričko Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv S / Červená? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv S / Červená

Určení:Pánské
Materiál:100% Polypropylen
Vrstva:První základní
Dotaz k produktu:

Tempish LIFE MICRO pánské tričko dlouhý rukáv S / Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč