SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 100 / Fialová

Dětský komplet Sensor Double Face patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
695 Kč
Ušetříte:
66 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
23,28 €
Cena dnes jen:
629 Kč
Váš výběr: 100 / Fialová
Varianty produktu: (22)

Dětský komplet Sensor Double Face patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi. Strana trička označená jako "plus" má povrch z micropolyesterového hedvábí, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek. Strana trička označená jako "mínus" je tvořena micropolyesterovou střiží a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami byl laboratorně změřen na 3,6°C.

Složení materiálu:

100% PES

Dětský komplet SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 100 / Fialová je k dispozici skladem dnes pouze za 629 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětský komplet SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 100 / Fialová? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 100 / Fialová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Drga
odborník na sekci: Funkční prádlo
Telefon: 570 570 183
E-mail: tomas.drga@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč