Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Kalhoty Winnwell AMP500 YTH jsou lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče dětské kategorie kanadské značky Winnwell.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
979 Kč
Ušetříte:
98 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
32,61 €
Cena dnes jen:
881 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Váš výběr: L
Varianty produktu: (2)
Velikost

Kalhoty Winnwell AMP500 YTH jsou lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče dětské kategorie kanadské značky Winnwell. Kalhoty jsou opatřeny NXT technologií. Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500.

Co umí technologie Cleansport NXT?

Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové kalhoty) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.

Jak pracuje Cleansport NXT?

Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregnací na povrchu. Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie. NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin. Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých. Je–li materiál plně stráven: Zůstane pouze voda a oxid uhličitý. Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí. Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.

Hokejové kalhoty Winnwell AMP500 YTH kalhoty L je k dispozici skladem dnes pouze za 881 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.1.2017, nebo si Winnwell AMP500 YTH kalhoty můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell AMP500 YTH kalhoty dnes a ušetřete 98 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejové kalhoty Winnwell AMP500 YTH kalhoty L? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Barva:Černá
Dotaz k produktu:

Winnwell AMP500 YTH kalhoty L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč