Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo

Tekuté mýdlo Coghlan's je kempinkové, biologicky rozložitelné mýdlo bez nutnosti dodatečného oplachování. Koncentrované mýdlo účinně zbavuje nečistot ve všech typech vod a za jakékoli teploty.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
140 Kč
Ušetříte:
31 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
4,03 €
Cena dnes jen:
109 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Tekuté mýdlo Coghlan's je kempinkové, biologicky rozložitelné mýdlo bez nutnosti dodatečného oplachování. Koncentrované mýdlo účinně zbavuje nečistot ve všech typech vod a za jakékoli teploty. Je netoxické, hypoalergenní, bez obsahu fosfátů, vyvážené PH. Obsah jedné tuby vystačí přibližně na 50 umytí. Bezpečné a efektivní použití na ruce, obličej, tělo nebo na umytí vlasů. Použitelné také pro umytí mastných hrnců, pánví, nádobí nebo vyprání oblečení. Obsahuje vodu, Laureth sulfát sodný, diethanolamid kokosového oleje (kokamid DEA), tetrasodium EDTA, chlorid sodný, chlorid sodný, kyselina citrónová, polyethylenglykol, aroma, D & C barviva (povolená pro použití v léčivých přípravcích).

Tekuté mýdlo Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo je k dispozici skladem dnes pouze za 109 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo dnes a ušetřete 31 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Tekuté mýdlo Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s biologicky rozložitelné mýdlo

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Drga
odborník na sekci: Outdoor
Telefon: 570 570 183
E-mail: tomas.drga@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč