Revision Variant Plus Firm 72mm

In line kolečka Revision Variant Plus Firm jsou jedny z nejlehčích koleček s extrémně dlouhou životností. Jsou velmi odolná na praskání a odlamování.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
350 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
12,95 €
Cena dnes jen:
350 Kč
Váš výběr: 72mm
Varianty produktu: (1)
Velikost

In line kolečka Revision Variant Plus Firm mají několik vylepšení, která zajišťují maximální výkon a zároveň hezký design. Patentovaná technologie Torus, díky které kolečka Revision poskytují hráči maximální kontrolu při změnách směru a zastavování. Jsou to bezkonkurenčně nejrychlejší kolečka s vynikající přilnavostí a životností.


Kolečka Revision jsou jedny z nejlehčích. Zaručují extrémně dlouhou životnost, jsou velmi odolné proti praskání a odlamování. K dispozici jsou ve velikostech 72 mm, 76 mm a 80 mm.


Model Revision Variant Frim jsou kolečka pod označením tvrdosti 76A, určeny pro větší bruslaře, kteří chtějí maximální výkon a zároveň životnost. Kvalitní kolečka Revision nabízí hráči bezkonkurenční přilnavost a otáčky.

In line kolečka Revision Variant Plus Firm 72mm je k dispozici skladem dnes pouze za 350 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.3.2017, nebo si Revision Variant Plus Firm můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Revision Variant Plus Firm dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu in line kolečka Revision Variant Plus Firm 72mm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Revision Variant Plus Firm 72mm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč