Revision Variant Plus Soft 72mm

In line kolečka Revision Plus Soft jsou jedny z nejlehčích koleček s extrémně dlouhou životností. Jsou velmi odolné na praskání a odlamování.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
350 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
12,95 €
Cena dnes jen:
350 Kč
Váš výběr: 72mm
Varianty produktu: (1)
Velikost

In line kolečka Revision Plus Soft mají několik vylepšení, která zajišťují maximální výkon a zároveň hezký design. Patentovaná technologie Torus, díky které kolečka Revision poskytují hráči maximální kontrolu při změnách směru a zastavování. Jsou to bezkonkurenčně nejrychlejší kolečka s vynikající přilnavostí a životností.


Kolečka Revision jsou jedny z nejpoužívanějších a nejlehčích na trhu. Mají extrémně dlouhou životnost a jsou velmi odolné proti praskání a odlamování. K dispozici jsou ve velikostech 72 mm, 76 mm a 80 mm.


Model Revision Variant Plus Soft 74A je určen pro hráče o hmotnosti mezi 70 – 90 kg. Kvalitní kolečka Revision nabízí hráči bezkonkurenční přilnavost a otáčky. Střední tvrdost koleček se hodí ke lehčím hráčům pro maximální rychlost a těžším hráčům pro dostatečnou kontrolu při otáčení a manévrech.

In line kolečka Revision Variant Plus Soft 72mm je k dispozici skladem dnes pouze za 350 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 27.10.2016, nebo si Revision Variant Plus Soft můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Revision Variant Plus Soft dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu in line kolečka Revision Variant Plus Soft 72mm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Revision Variant Plus Soft 72mm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: In-line, longboardy
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč