WORKER Neonik 48 - 52 / Modrá

celkem 11 obrázků

Freestyle přilba WORKER Neonik je zářivého barevného zpracování. Tato přilba je certifikovaná pro in-line, cyklistiku a skateboard. Má 11 větracích otvorů a nízkou hmotnost.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
100 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
18,81 €
Cena dnes jen:
490 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu WORKER Neonik
Váš výběr: 48 - 52 / Modrá
Varianty produktu: (20)
Velikost helmy
Barva

Freestyle přilba WORKER Neonik je vysoce kvalitní a bezpečná přilba určená pro jízdu na kole, kolečkových bruslích, skateboardu či freeride. Ochranný skelet vyrobený z pevných a odolných materiálů chrání oblast hlavy proti případnému nárazu způsobeného pádem. Jako většina našich ochranných přileb i tato splňuje náročné testy mezinárodní zkušebny TÜV-GS a je certifikována normou EN 1078. 11 větracích otvorů dostatečně zajišťuje odvětrávání celé hlavy. Helma je díky zvoleným materiálům a technologii výroby pocitově lehká a na hlavě skoro není cítit. Mimo jiné zaujme i atraktivním barevným pojetím v zářivém, nepřehlédnutelném designu. Kvalitní materiály, vysoký standard bezpečnosti a propracovaný tvar i design jsou vlastnosti, které freestyle přilbu WORKER Neonik řadí mezi elitu ve své třídě.

Freestyle přilba WORKER Neonik 48 - 52 / Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 490 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si WORKER Neonik můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte WORKER Neonik dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Freestyle přilba WORKER Neonik 48 - 52 / Modrá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

WORKER Neonik 48 - 52 / Modrá

Hmotnost:350 g
Materiál:ABS skořepina
Dotaz k produktu:

WORKER Neonik 48 - 52 / Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč